Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

informace

6. 11. 2020

Vážení rodiče,
jelikož na naší MŠ došlo k havárii topení, nebude se od dnešního odpoledne v pavilonech - Kuřátka, Berušky, Žabičky - topit. Topit se nebude ani během pondělí. Proto se na ty z Vás, kteří máte možnost, obracíme s žádostí ...... zda si můžete v pondělí ponechat děti doma. Samozřejmě chápeme, že ne všem to jejich zaměstnání umožňuje.
Dětem, které budou v pondělí v MŠ, budou zajištěny náhradní prostory.
Pokud jsou děti nahlášené a ponecháte si je doma, vyzvedněte si prosím oběd.
V pondělí ráno se budou děti (ze všech tříd) scházet ve Sluníčkách.
 

Nařízení vlády

9. 9. 2020

Roušky – nařízení vlády

 

Dodatek k pokynům při otevření MŠ

12. 5. 2020

Pro děti trpící alergií v jarním období je třeba doplnit potvrzení od lékaře, že dítě je léčeno alergologem a projevy jeho onemocnění mohou být zaměněny za příznaky respiračního onemocnění.

 

Založení facebookové skupiny

12. 4. 2020

Vážení rodiče,

pokud máte zájem, přidejte se k naší facebookové skupině. Jsou zde pravidelně vkládány náměty a inspirace pro práci s dětmi.

Tato skupina nám umožňuje lepší komunikaci s Vámi a Vašimi dětmi. Můžete nám zde také vkládat různé aktivity, výrobky, zkrátka vše, co s dětmi podnikáte.

Najdete nás pod názvem......MATEŘSKÁ ŠKOLA ČECHOVICE

 

I mateřská škola pomáhá

12. 4. 2020

Vážení rodiče, i my, zaměstnanci mateřské školy, bychom chtěli poděkovat všem v první linii. Těm, kteří za nás denně nasazují své životy. Ať už jsou to lékaři, sestřičky, policisté, prodavačky, řidiči, ale i dobrovolníci, kteří šijí roušky nebo zajišťují jejich distribuci. Všem patří naše velké díky.

Vždyť každého jistě potěší pomocná ruka, mnohdy ale stačí "jen" úsměv, vlídné slovo, nebo třeba jen to, že si na vás někdo vzpomene.

Obzvlášť v této nelehké době nesmíme zapomínat na své blízké. Proto jsme se rozhodli, že se do pomoci připojí i naše mateřská škola. Jménem mateřské školy jsme věnovali Domovu seniorů v Nerudově ulici velikonoční perníčky a také přáníčko od dětí. Prostřednictvím personálu domova bylo dnes vše předáno. Senioři měli z dárku velikou radost a moc děkují.

Jsme rádi, že se nám v této nelehké době, podařilo seniory potěšit a vykouzlit úsměv na tvářích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0